Koszyk  

jest pusty
Reklama

PODSTAWOWĄ MISJĄ NASZEJ FIRMY JEST DOSTARCZENIE NASZYM KLIENTOM PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. W DBAŁOŚCI O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIAMY TAKŻE STARANNE, PODWÓJNE OPAKOWANIE KAŻDEGO SPRZĘTU. GWARANTUJEMY, ŻE PRODUKTY ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE SĄ ORYGINALNE, TRWAŁE I HERMETYCZNIE ZAMKNIĘTE.

    JEŚLI JEDNAK OKAŻE SIĘ, ŻE DOKONANY U NAS ZAKUP NIE SPROSTA PAŃSTWA OCZEKIWANIOM, GWARANTUJEMY MOŻLIWOŚĆ JEGO ZWROTU. DOTYCZY TO WSZYSTKICH PRODUKTÓW W NASZEJ OFERCIE, ZWROTY NIE DOTYCZĄ PROMOCJI, OFERT SPECJALNYCH, REDUKCJI CEN I PRODUKTÓW NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
DLA WYGODY OBU STRON, PROPONUJEMY JEDNAK PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE SIĘ DO KILKU ZASAD, KTÓRE USPRAWNIĄ KOMUNIKACJĘ DOTYCZĄCĄ POTENCJALNYCH ZWROTÓW I REKLAMACJI.

OTO ONE:
    KAŻDY KLIENT MA PRAWO DOKONAĆ NIEUZASADNIONEGO ZWROTU ZAKUPIONEGO U NAS PRODUKTU, JEŚLI DOKONA TEGO W 14 DNI OD DATY ZAKUPU PRODUKTU. ABY USPRAWNIĆ PROCEDURĘ POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO, PROSIMY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI. PRZYPOMNIMY WÓWCZAS PAŃSTWU NINIEJSZE ZASADY I POSTARAMY SIĘ, ABY PROCEDURA ZWROTU OKAZAŁA SIĘ DLA PAŃSTWA JAK NAJBARDZIEJ KOMFORTOWA. WARUNKIEM AKCEPTACJI ZWROTU, WYNIKAJĄCEGO Z PAŃSTWA NIEZADOWOLENIA JEST KONIECZNOŚĆ DOSTARCZENIA GO NAM W ORYGINALNYM, ZAMKNIĘTYM OPAKOWANIU. DO NINIEJSZEJ ZASADY PODCHODZIMY RESTRYKCYJNIE Z PRZYCZYN ZACHOWANIA KONIECZNEJ HIGIENY PRODUKTU, GWARANTUJĄCEJ JEGO BEZPIECZEŃSTWO. PRZESYŁKĘ ZWROTNĄ NALEŻY CZYTELNIE ZAADRESOWAĆ. DO 14 DNI OD OTRZYMANIA TAKIEJ PRZESYŁKI, PRZEKAŻEMY PAŃSTWU RÓWNOWARTOŚĆ CENY ZAKUPIONEGO U NAS PRODUKTU. NIE POKRYWAMY KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z DOSTARCZENIEM DO NAS PRZESYŁKI ZWROTNEJ. KOSZTY WYSYŁKI REKOMPENSOWANE SĄ TYLKO W PRZYPADKU REKLAMACJI SPRZĘTU WADLIWEGO, W PRZYPADKU KTÓREGO POSTĘPOWANIE ZWROTNE ODBYWA SIĘ PODOBNIE, NA ZASADACH OPISANYCH WYŻEJ.